Яскраві смаки соусів Гуляй-поле відтепер можна смакувати і в ресторанах: спеціально  для horeca-клієнтів ціла лінійка новинок!

DELTA FOOD, власник торговельної марки Гуляй-поле, отримуючи неймовірні відгуки про смаки своїх соусів, розробила цілу лінійку соусів для horeca-клієнтів так, щоб і споживачі готової їжі могли смакувати дійсно якісним та яскравим на смак продуктом!

Лінійка соусів для закладів громадського харчування та виробничих майданчиків швидкої їжі представлена 5 смаками:

Соус «Часниковий бувай здоровий»: яскравий смак додасть пікантності і  стравам з картоплі, і стане гарним доповненням до готових пельменів чи вареників, кабачків чи баклажанів.

Соус «Грибний видатний»: зі шматочками грибів цей соус здатен зробити будь-яку страву видатною: і для вареників, і для спагетті.

Соус «Папрік на пікнік»: самий легкий, втім із яскравим смаком цей соус стане гарним доданком до ковбасок, стейків, бургерів  чи смаженої курочки.

Соус «Тартар на кальмар»: зі шматочками маринованих огірків цей соус може оновити смак самих звичайних страв, з ним і картопля заграє по новому, і будь-який бургер стане ще більш смачним!

Соус «Сирний неймовірний»: найкращий серед своїх аналогів адже має в складі справжній сирний порошок, тож страви з будь-яких макаронних виробів отримають неперевершений вишуканий смак! А бургери та хотдоги стануть ще цікавішими на смак!

Стандартні  фасування horeca-лінійки дозволяють клієнтам обирати позицію згідно із потребами свого виробництва: 4,5 кг, 10 кг або ж 15 кг.

Для зручності закладів харчування та виробничих майданчиків з випікання піци, виробів з листкового тіста та швидкої їжі для фуд-кортів компанія також пропонує соняшникову олію Гуляй-поле  5 літрів. В асортимент продукції лінійки horeca також входять майонези та майонезні соуси жирністю 15%, 30%, 50%, 67%, 72%, гірчиця Гостра та Пекельна.

Яскраві смаки соусів Гуляй-поле відтепер можна смакувати і в ресторанах: спеціально  для horeca-клієнтів ціла лінійка новинок!